Tegoroczna EKOGALA odbyła się, jak co roku, w Rzeszowskiej Hali „Podpromie” w dniach 23-25 maja 2014 roku. Towarzyszyły jej targi „Tradycyjne Smaki Podkarpackie”. Była to już ósma edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych.
Województwo podkarpackie, od wielu lat, prowadzi działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego, co sprawia, że rzeszowskie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce oraz w Europie Wschodniej. Targi umożliwiają zapoznanie się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne podchodzenie wystawianych produktów, a wzrastająca systematycznie liczba wystawców świadczy o rosnącej ich popularności.

Firma Natur-Vit posiada taki certyfikat już od 2007 roku i swoim Klientom oferuje herbatki owocowo-ziołowe zarówno kawałkowe jak i ekspresowe z logiem rolnictwa ekologicznego. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszymi herbatkami będzie wzrastało, podobnie jak obserwujemy z roku na rok, wzrost odwiedzających targi EKOGALA.