NATUR-VIT na targach w Norymberdze

Tegoroczne targi obchodziły swoją okrągłą rocznicę – 25-lecia. Zgromadziły one ok. 2 500 wystawców z ponad 100 krajów. Podczas 4 dni (12-15.02.2014) targi odwiedziło ok. 40 000 zwiedzających, wśród których można było spotkać kontrahentów, właścicieli hurtowni i sklepów z żywnością ekologiczną oraz producentów i przetwórców żywności ekologicznej z całego świata.
Wraz z targami Vivaness (międzynarodowe targi prezentujące kosmetyki naturalne) targi Biofach tworzą ogólnoświatowy rynek oferujący ekologiczne artykuły spożywcze i kosmetyki naturalne.
Na targach Biofach, swoje produkty prezentowali przetwórcy i producenci żywności ekologicznej również z Polski. Firma Natur-Vit aktywnie uczestniczyła w Targach koncentrując się na spotkaniach i rozmowach biznesowych, które prowadziliśmy z naszymi obecnymi i nowymi Dostawcami surowców ekologicznych. Mamy nadzieję, że rynek ekologicznych surowców zielarskich za naszym pośrednictwem będzie rozwijał się intensywniej, gdyż obserwujemy wzrost zainteresowania nimi.